Štefanec Reality
Štefanec Reality
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Reality Štefanec /ID-10362/ Okoč, okres DS, predaj , penziónu, hotela, reštaurácie /pre ubytovaných hostí/ na samote, pozemok 9.449 m2, vo vidieckom štýle. Cena 500.000,-€. DOHODA MOŽNÁ !!!

Cena:
500 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Okoč
Ulica: Veľký Sek
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: penzión
 
Stav objektu: neuvedené
Podlahová plocha: 969 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 10362
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Sprostredkujeme  predaj rodinného penziónu na samote, vo vidieckom prostredí , vkusne zariadený vo vidieckom štýle. /hodnotenie  penziónu na Booking.com – 9,3 Super /Penzión je situovaný 12 km od naj navštevovanejšieho kúpeľného mesta Veľký Meder , 2 km od rieky Malý Dunaj pri obci Okoč v časti Veľký Sek.

Budova bola postavená v roku 2013. Kapacita penziónu je 20 lôžok v 6 izbách, ktoré sa nachádzajú na poschodí. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza ešte spoločenská miestnosť s TV, pre cca 20-25 osôb, ďalej infrasauna, oddychová miestnosť, sprchy, WC , šatňa, miestnosť pre čisté prádlo a malá terasa. Na prízemí je maximálne vybavená kuchyňa, špajza, jedáleň, spoločenská miestnosť s barovým pultom, kapacita cca 55-60 osôb – vhodná na rôzne oslavy, svadby, firemné akcie, školenia - priestranná krytá terasa s barovým pultom a výčapom, kancelária, 2x WC, práčovňa, kotolňa a sklad.

Súčasťou predaja je tiež rodinný dom, ktorého zadná stena je spoločná s penziónom a tak je možné kapacitu penziónu ďalej rozšíriť v prípade zastavania podkrovia . Na zastavanie podkrovia máme do konca roka 2016 právoplatné stavebné povolenie, s možnosťou predĺženia. Dom bol z vnútra v roku 2007 úplne zrekonštruovaný, nové elektrické rozvody, ústredné kúrenie, vodovody, nová izolácia, okná, podlahy atd. Na pozemku stojí taktiež sklad skolaudovaný v roku 2010, /môže slúžiť ako garáž, dielňa a pod./ altánok, vo dvore je parkovisko pre 6 áut.

Penzión ako aj rodinný dom je vykurovaný s automatickým kotlom na pelety alebo drevenú štiepku, má vlastnú studňu, úpravovňu vody, kombinovanú nádrž na TÚV 800 l. Vodu ohrieva 6 ks solárnych panelov, v zimnom období kotol. Vďaka orientácii ,izolácii a konštrukčnému riešeniu penziónu sa izby a spoločenské miestnosti v letných horúčavách neprehrievajú, nie je potrebné ich klimatizovať.

Objekty sa nachádzajú na oplotenom pozemku s rozlohou 9.449 m2.

V prednej časti je okrasná záhrada, s hojdačkami, trampolínou, šmýkačkou, pieskoviskom, altánkom, s možnosťou posedenia pri ohni, grilovania. Zadná časť ponúka veľa možností , ako napr. umiestnenie bazéna, ihrísk , ovocného sadu, biofarmy atd. Na okrajoch sú vysadené stromy cca 120 ks.  Webstránka penziónu v hodnote 2.500,-€, je tiež v cene.

Možnosti na okolí: cyklistika, rybolov, splavovanie, agroturistika, turistika, termálne kúpaliská-V.Meder, Dunajská Streda,Topoľníky, Győr, mlyny na Malom Dunaji – Kolárovo, Dunajský Klátov, Jahodná, Tarzania - Veľký Meder, pevnosť Komárno, vodné dielo Gabčíkovo atd.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aRvwkfkrikk

https://www.youtube.com/watch?v=TZUN3sURXE

Cena 500.000,-€. DOHODA NA CENE MOŽNÁ !!!

OBJEDNÁVKA OBHLIADOK : Miroslav Štefanec, mobil: 0948 007 013, mail: reality-ZVNC-stefanec.eu

Podobné zákazky nájdete na www.stefanec.eu . Spoločnosť Štefanec Reality, s.r.o., Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností .

Maklér:

makler
Maklér:Štefanec Reality
Telefón:+421948007013
E-mail:reality-ZVNC-stefanec.eu

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.